Про компанію

Компанія IPG Trading одна з найбільших дистриб’юторських компаній FMCG ринку України. У структурі компанії також функціонує експортний підрозділ, яке забезпечує продаж продукції в інші країни світу.

Ми працюємо з усіма каналами збуту, в яких забезпечуємо необхідний рівень представленості та мерчендайзингу. Застосування інноваційних підходів і технологій дозволяє компанії дуже швидко реагувати на запити споживачів і з успіхом домагатися стратегічних цілей.

 


НАШІ ЦІННОСТІ:

ІННОВАЦІЙНІСТЬ:  ми створюємо та втілюємо в життя нові оригінальні ідеї з метою створення функціональних, імпульсних, інноваційних продуктів, застосовуючи професіоналізм та гнучкість.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:  ми добровільно реалізовуємо вклад нашого бізнесу в розвиток суспільства в соціальній, економічній та екологічній сферах, що напряму пов’язано зі створенням інноваційних продуктів, оскільки відчуваємо відповідальність перед новими поколіннями.

ЛІДЕРСТВО:  ми присутні в багатьох країнах світу і проявляємо наше лідерство через натхнення в прагненні до досягнення нашого Бачення. Ми використовуємо кращий світовий досвід управління та працюємо на результат, розуміючи, що люди – наш головний потенціал. Ми реалізуємо наше лідерство через партнерство.

НАША МІСІЯ

Покращуємо «смак життя» нашими продуктами, поважаючи Ваш час та створюючи комфорт, щоб Ви насолоджувалися кожною миттю.

ВІДЧУЙ СМАК ЖИТТЯ
FEEL TASTE OF LIFE

2023 International Product Group