Social projects

Корпоративна соціальна відповідальність є невід”ємною частиною  IPG Trading.

На протязі тривалого часу IPG Trading приймає участь у багатьох соціальних заходів та підтримує благодійні та соціальні проекти з метою покращення життєвого рівня співробітників компанії та їх сіім”ї, а також суспільство в цілому.

 

Соціальна відповідальність для IPG Trading – це постійна забота о співробітниках, клієнтах компанії, екології зовнішньої середи тощо. Компанія IPG Trading прагне сприяти розвиненню економіки країни.

 

В компанії IPG Trading впевнені, що спільними зусиллями бізнесу, злагодженої діяльності громадських та  державних організацій буде знайдений путь економічної стабільності, екологічної безпеки та інтелектуально-культурного розвитку суспільства.

Також IPG Trading має надію на загальний розвиток громадської свідомості, атмосфери всебічного співробітництва та покращення якості життя українського суспільства в цілому, завдяки застосування власних ініціатив.

IPG Trading завжди відкрите для співробітництва з благодійними організаціями, діяльність яких направлена на  допомогу соціально незахищеним та малозабезпеченим громадянам, а також організаціям, зацікавленим в покращенні екологічної ситуації в країні.

2023 International Product Group